تبلیغات
ketabmamnue - پوشش زن

دنیای غرب و غربزدگان می گویند زن باید همانند مرد از نظر لباس و پوشش آزاد باشد و در مكان های مختلف به هر شكلی كه دوست دارد و با هر كس كه مورد علاقه اش می باشد، رفت وآمد نمود وروابط جنسی داشته باشد و بالاتر از همه، باید این روابط و عشق ها را نیز محترم و مقدس شمرد.

درمقابل اینان، اسلام می گوید: برهنگی از زنان در اجتماع و در برابر دیدگان جوانان هوس باز، عامل فساد و از هم پاشیدگی خانواده را ببار می آورد وخود زنان را نیز در این آتش می سوزاند.

هنگامی كه زنان بدون پوشش لازم وبا قیافه ای فریبنده در صحنه اجتماع و مردم ظاهر شوند، قهراً در چنین جامعه ای زنان ومردان به ویژه جوانان اعصابی آرام و قلبی مطمئن نخواهند داشت زیرا از دیدن یكدیگر در چنین وضعفی فوق العاده تحریك گردیده و به بیماری های اعصاب و روان گرفتار می شوند و هیجانات روحی با شدت تمام افكار آنان را پریشان خواهد ساخت. علاوه بر این معاشرت های اختلاطی و بی بند و باری زنان با مردان نه تنها راهیان این راه را اشباع نمی كنند، بلكه عطش و هوس آنان را نیز افزایش می دهند.

خسرو پرویز پادشاه ساسانی، با این كه سه هزار زن و دوازده هزار كنیز وبازی گر داشت. با وجود آنها اشباع نگردید و به عمال و كارگزارانش دستور داد هر كجا زنانی زیبا و دوشیزگانی مطلوب دیدند آنان را به دربار شاهنشاهی بفرستند!

مهم تر از آن مسأله زنان در اروپای متمدن و آزاد است، مردم اروپا بدون كوچك ترین مانع قانونی و اخلاقی به امور جنسی و شهوترانی می پردازند و هیچ گونه انحصار ناموسی در این سرزمین های آزاد و متكامل بچشم نمی خورد ولی با این وضع مردم این سرزمینها نه تنها سیر نمی شوند بلكه عطش آنان در بی بند وباری روز به روز افزونتر می گردد.

هنگامی كه در بلژیك، «پارلمان اروپا» تشكیل شد، در رابطه با «تجاوز به عنف» به بانوان، بحثی رامطرح ساختند از جمله مطالبی كه پس از تحقیقات لازم گزارش نمودند این بود  كه دستگاه پلیسی وقضایی آمریكا هنگام شكایت زنان از دیگران، خود نیز به زور به آنان تجاوز می كنند. یك خانم آلمانی در این جلسه گفت: در كشور من هر ساعت 20 تجاوز به عنف، فقط در رابطه با محارم صورت می گیرد و روز به روز رو به افزایش است.

هم اكنون سه برابر شده است وتازه 26 درصد این تجاوزها را تجاوز به كودكان خانواده تشكیل می دهند. سپس گزارش گر دیگر گفت: زنان درمحل كارشان امنیت ندارند مورد تجاوز به زور قرار می گیرند و در كارهای خدماتی و اجتماعی نیز وضع به همین گونه است حتی بیماران زن در مطب پزشكان اروپایی امنیت جنسی ندارند.

این آمار رسمی گویای وضع مردم سرزمین برهنگان است كه زنان در این مناطق آزادی مطلق دارند و اما مردمان آنها هرگز سیر نمی شوند وعطش آنان روز به روز در حال افزایش است.

آری زمانی كه زن در بازار مشترك جوانان متاع مناسب قرار گرفت، آمار طلاق ها بالا می رود، عشق و صفا از میان خانوداده رخت می بندد و شماره بچه های نامشروع به میلیون ها تن می رسد، تا آنجا كه درهر سال بیش از پانصد هزار نوزاد نامشروع فقط در انگلستان متولد می شوند و سرزمین های دیگر غرب نیز مطلوب تر از انگلستان نیستند، بلكه همه آنان گرفتار فحشاء و مرض «ایدز» گردیده اند.

حالا خوب به قضاوت بنشینید آیا با این فرهنگ منحط وبا این فحشاء وبی بند وباری، پیوند خانوادگی استوار مانده و علاقه ای میان زن و شوهر باقی می ماند؟ آیا در چنین اجتماعی جوانان رغبت برای ازدواج پیدا می كنند؟ آیا در میان مردم این سرزمین كسی را می توان پیدا كرد كه صفات مردانگی داشته باشد؟

بنابراین برهنگی وبی حجابی و اختلاط زن ومرد با آن كیفیت، بدون تردید زیان آور و برخلاف مصالح اجتماع است و مسلمانان و انسان های آزاد اندیش باید خود را با فرهنگ غنی اسلام كه همان پوشش بدن از نامحرم و بیگانه است تطبیق دهند.

درباره وبلاگ


آخرین پستها


نویسندگان


صفحات جانبی


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :